Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vékony szülők, kövér gyerekek?...

Vékony szülők, kövér gyerekek? (lent)

Figyelt kérdés
Nektek nem szoktak szólni (finoman), hogy ideje fogyókúrázni egy picit? Azért jutott eszembe, mert nálunk ilyen felállás volt, hogy én híztam picit, és a szüleim azonnal szóltak, hogy hahó híztál. Kövér szülőknél gondolom ez nem érvényes, hisz ott ez a 'megszokott'.
2016. okt. 21. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Serdülő korban ne fogyókúrázz, csak figyelj oda arra, mit eszel (édességet, szemét ételt ki lehet hagyni, vagy csökkenteni).
2016. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok serdülő, a kérdésben azért áll gyerek, mert akárhány éves az ember akkor is a szülője gyereke marad, ezt máshogy nem tudtam megfogalmzni. :)
2016. okt. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!