Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az, ha egy nálam...

Axdvgn kérdése:

Normális az, ha egy nálam körülbelül 20 évvel idősseb pasiba vagyok szerelmes? 16/lány

Figyelt kérdés

Na szóval van ez a férfi,aki igazából nem nevezhető "jó" képűnek,de nekem mégis tetszik ,sőt már egy éve szerelmes vagyok belé.

Nem tudom mért,de a korombeli pasiktól "rosszul" vagyok.(Tisztelet a kivételnek!)

Viszont ha őt meglátom átjár egy meleg érzés,mintha biztonságban lennék mellette.

Mintha megvédene ,olyankor szállni tudnék a boldogságtól!

Már csak az a problémám ,hogy ezt nem mondhatom el neki.

Félek ,hogy mit szólna hozzá vagy kiakadna-e?!

Fogalmam sincs mit kezdjek ezzel a helyzettel ,már teljesen reménytelen vagyok.



2016. okt. 21. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha jogilag nézem, akkor nincs semmi akadálya a kapcsolatotoknak. Van ez így, hogy valaki az idősebb férfiakhoz vonzódik, pont ezért, mert nem találja megfelelőnek a saját korosztályát, vagy mert biztosabbnak látod a hátterét a 20 évvel idősebbnek, mint a veled egykorú 16 évesnek. Ugyanis írtad, hogy "tisztelet a kivételnek", szóval a te korosztályodban is lenne olyan, akit elfogadnál, és jóképű is.
2016. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából fogalmam sincs mért az érettebb férfiak jönnek be.

Biztos van olyan a korosztályomban ,csak még nem találkoztam olyannal.

Van egy fiú aki 19, jól néz ki de nem kelti fel az érdeklődésemet mint a "másik"!

2016. okt. 21. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki az apakomplexusabol fakadoan vonzódik nála jóval idosebbhez, de ebben a korban ez normális. Sok korodbeli lány szerelmes a tanarjaba például, ne aggódj emiatt :)
2016. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen korban lányoknál még normális, és ráadásul a fiúk kicsit később érnek.

De azért jobb lenne pár évvel fiatalabbat keresned.

2016. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%

Semmivel nem érnek később a fiúk


Kérdező! Semmi baj nincs azzal hogy vonz az anyagi biztonság, a felnőtt ember, felnőtt élet, a pénz. De az ilyen kapcsolatra szinte semmi esélyt nem látok.

2016. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!