Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érdekeljen...

Mit tegyek hogy ne érdekeljen mások véleménye?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem foglalkozni vele!Már lassan semmit se merek megtenni, mert azon agyalok, hogy mit fognak gondolni! Hogy szokjak le erről stb???? :-(
2008. okt. 4. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előszőr is magaddal kéne megbékélni, hiszen valószinűleg magaddal nem vagy elégedett. Próbálkozz úgy gondolkozni, hogy TE mennyire jó/szép/eredeti/okos/stb. ember vagy, és mindenki más csak az irigykedő alattvalód:) Ez önbizalmat adhat. Ha nagyon szorongasz emiatt, akkor irány egy jó pszichológus.
2008. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél rocker!:D
2008. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Ez a Legyél rocker ez hülyeség , ugyan úgy lehet nekik is ilyen problémájuk!
2008. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rocker vagyok!:D:D
2008. okt. 4. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Velem is pont ez a prombléma, hogy nem merek sokmindent megcsinálni meg magamra venni mert azt hiszem, hogy rossz lessz az emberek véleménye rólam

de ahogy az első válaszoló mondta én is alatvalónak néztem a többi embert és valahogyan működik

2008. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy haverom aki elött már nem merek beszélni se mert tudom hogy mindíg vmi okosabbat fog mondani de olyan gyorsan,gondolkozás nélkül rávágja az okosabb választ hogy...sztem nekem is elkéne ey jó dili-doki
2008. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!