Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha 13 évesen még soha nem...

Gáz ha 13 évesen még soha nem volt pasim, és nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 19:21
 1/7 anonim válasza:
87%
Egyáltalán nem gáz,hogy ilyen fiatalon nincs pasid.A korai sminkelés pedig hamar tönkreteszi és megviseli a bőrt,én nem is hiszem,hogy egy 13 éves lánykának sminkelnie kellene magát,de hát a divat az divat.Nem föltétlenül kell mindenben a többiek után menni.A kiegyensúlyoztottság és a vidámság hiányát ami meglátszik az arcon nem lehet sminkkel helyettesiteni.A te korodban fontos,hogy legyenek barátaid akikkel jól érzed magad,egy jó hobbi,szabadidőtöltés ami örömmel tölt el.
2016. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább tiszteletre méltó. Na ez lehet túlzás de attól még jól teszed hisz még gyerek vagy. Én 16 éves vagyok csak a szemöldökömet szoktam helyretenni szemceruzaval mert elég ritka szemöldököm van de mindig törekszem a természetes hatást elérni és így nem is lehet észrevenni hogy egy kicsit de tényleg csak egy kicsit kitoltottem a helyet a szálak között. És nem volt még fium. Mert senkit nem találtam rá méltónak.
2016. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%
abszolút nem gáz, ráérsz majd 15-16 éves kordban sminkelni, ha valami bőrhibád van, és mindenképpen el szeretnéd rejteni, vagy ilyesmi. A pasi téma meg....chh...dehogy gáz, nehogy azt hidd, már ennyi idősen kell pasi, ez természetes, hogy nincs!
2016. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha roma vagy akkor le vagy maradva egy-két évvel. Amúgy ráérsz. Amelyik pasi csak a smink miatt mozdul rád, azt el is felejtheted.

2016. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, pár évig bőven ráérsz, nem kell siettetned egyiket sem.
2016. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
38%
Miért foglalkozna bárki is ilyen kérdéssel? Mindenki magához mérten élje a magánéletét, és ne társadalmi nyomás alapján hozzon döntéseket.
2016. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem roma vagyok. Hófehér a bőröm.
2016. okt. 25. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!