Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jol tettem h...

Szerintetek jol tettem h lekoptattam?

Figyelt kérdés
Egy 14 eves kisfiu megtalalt a neten es olyanokat kerdezgetett h van e rajtam melltarto meg mindenbe belekotott abba is ha kotelezo iskolai programra kellett es sertodotten mondogatta h menjek nyugodtan ha jo nekem h nem beszelunk. Meg kerdeztem tole hogy ismeri e az xy-t mire azt felete:Ő kit érdekel? Engem csak te érdekelsz baba. Meg abba is beleszolt h o tul rovidnek talalta a valaszaimat amikor meg 1 oldalt irtam azt mondta h szar a dumam mert a fele csak rizsa. 16 vagyok nem volt meg baratom de egyszeruen azerr mert akik jarni akarnak velem azokba NEM vagyok szerelmes es nem talaltam meg meg az igazit.

2016. okt. 24. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
jól tetted...
2016. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csodálkozom hogy egyáltalán szóba álltál vele 16 évesen. Én azt se hagytam volna, hogy lebabázzon meg úgy egyáltalán ez a tapló hangnem... Üzenném a 14 éves kisfiúknak: Nem így kell csajozni.
2016. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!