Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket hogyan fogadtak...

Titeket hogyan fogadtak angliában?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy ti akik kint dolgoztok angliában (angolokkal együtt, nem ilyen gyűjtőhelyen ahol a nemzetiségek széles skálája megtalálható) mit gondoltok hogy fogadtak benneteket? nem tetszett nekik hogy "elveszitek az angolok munkáját"? nem éreztettétek veletek hogy nemkívánatos személyek vagytok odakint?
2016. okt. 25. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én ausztriában voltam, és nem csak úgy éreztem
2016. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol akad az az 1-2 ember, aki fintorog, de a többség mindig kedves és segítőkész. Persze ha nem dolgozik és csak az állami pénzen él az illető, akkor azt már nem szeretik, de ez meg csak természetes.
2016. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem igaz, a legtöbbet utálják a bevándorlókat mindenhol csúnyán néznek hiába dolgozol hiába van sok pénzed senkit nem fog meghatni
2016. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen... éltem kint... láttam kik azok akiket utálnak, be nem áll a pofája, állandóan magyarul, lengyelül, ukránul vagy bármilyen más nyelven ami nem angol beszélnek. Munkához lezseren állnak, ahogy esik úgy puffan módon. Aztán ha valaki merne valamit is szólni akkor paraszt módjára visszabeszél és még neki áll feljebb. Igen, sírjatok kérlek még egy sort, hogy jaj az ilyen embereket vajon miért is utálja mindenki mindenhol.
2016. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!