Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyenek az angolok? Milyen...

Milyenek az angolok? Milyen Angliában élni? Milyen volt legelőször kimenni, hogy fogadtak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekesnek találom, hogy milyenek lehetnek az angolok a külföldiekkel?! Hogyan viselkedhetnek, miként fogadják az idegeneket?! Erre kérek hosszú válaszokat!

Bármit leírhattok, amit csak gondolhattok, bármit szívesen fogadok, bármilyen infó-t! Köszönöm!


2011. nov. 9. 00:15
 1/1 anonim válasza:

szia!


Az angol alapjában véve toleráns a külföldiekkel annál is inkább mivel nagyon régóta és nagyon sok külföldi él Angliában!Természetesen mindenhova magadat viszed,de itt ahogy tapasztaltam valóban meg van az a bizonyos esély és ha dolgozol és jól csinálod akkor ezt értékelik is.Itt ha makogod is csak az angol és bemész egy hivatalba őgyintézni akkor is több tiszteletet kapsz mint otthon született magyarként!?Másfél éve vagyok kint lassan,de én itt fogok ragadni. A szakmámban való elhelyezkedést papírozom meg szedem össze ami hiányzik,de az nagyon meglepett hogy itt egy olyan angol hivatalnoktól több segítségre számíthat valaki akit soha nem látott mint például a saját szülőországa követségétől...ha kevés az angolod akkor azt azért hozzá kell tennem hogy akármilyen tered is van először lentről kezded(mint legtöbben),de akkor töbnyire bevándorlókkal találkozol és annak is az aljaréteggel,de ezt túl kell élni!

2011. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!