Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teenso ha bepereltek egy...

Mi a teenso ha bepereltek egy facebook kiiras miatt es kerik, hogy bizonyitsam, hogy nem en voltam? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
aprilisban megmergezte a kutyamat egy no, aki be is vallotta nekem, de nem volt tanu igy a rendorseg nem foglalkozott vele! Ismeroseim mondtak, hogy legalabb jol egessem be, irjam ki fb-ra, de nem tettem igy mas kiirta a nevemben... nem toroltem, gondoltam leszarom, volt nagyobb gondom is ennel... szoval a no beperelt engem szemelyisegi jogsertesert es a birosagon nem tudtam megjelenni, ezert irtam egy levelet amiben kertem az ugy megszunteteset, mert mem en voltam. Erre kapok egy levelet, hogy jelenjek meg x idopontban (megint nem leszek akkor magyarorszagon pont..) es bizonyitsam, hogy nem en votlam. VICC. Hogy a p*csaba lehet ezt bizonyitani.. vagy kerjem en azt, hogy bizonyitsak ok hogy en voltam?

2016. okt. 26. 15:42
 1/2 A kérdező kommentje:
*teendo.. bocsanat, rossz a telefonomon a kijelzo igy nem tudok pontosabban potyogni..
2016. okt. 26. 15:43
 2/2 anonim válasza:

Ha te írtad, akkor a te fb idővonaladra vezethető vissza a mérgezésről a megosztás. Ha az ismerősöd volt, akkor azéra.

Ha te neved alól indult, akkor rohadt nehéz lesz bizonyítanod, hogy nem te voltál.

Akkor csak az lehet a védelmed, hogy igazat állítottál róla, és ezt kell majd bizonyítanod.

2016. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!