Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bizonyítsam be a szüleimnek?

Hogy bizonyítsam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Van egy iskola ahova járni szeretnék, de a szüleim azt mondják, hogy két hét múlva meggondolnám magam, pedig nem már lasan fél éve nézegetem a honlapját. Hogy bizonyítsambe, hogy tényleg ezt akarom,és hogy elég önálló vagyok a kolleszhoz?

2016. aug. 1. 16:29
 1/6 anonim válasza:
Ha valóban annyira ellenzik, akkor először is érdemes lenne megkérdezni, hogy ők mégis mire gondoltak. Ha nem akarják, hogy a kiszemelt suliba járj, akkor biztosan van más ötletük, nem? Mindenekelőtt ezt érdemes lenne tisztázni velük. Tehát szerintem kérdezd meg, hogy ha ők nem az általad kinézett sulira gondoltak, akkor melyikre. Ami a kollégiumot illeti, érthető, hogy féltenek, de meg kell érteniük, hogy nem foghatják állandóan a kezed. Itt persze az is kérdés, milyen a személyiséged. Határozott, önállóságra képes egyén vagy-e, vagy még "nem nőtt be a fejed lágya". Bizonyosan annak is van oka, hogy nem akarnak kollégiumba engedni. Kérdezd meg tőlük, mi a kifogásuk. Úgyhogy ebben az esetben szerintem a hallgattassék meg a másik fél is elvet kellene alkalmazni.
2016. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan a kolesz mint az en sulimé akkor nem csodálom hogy nem akarják hogy oda járj (az én sulim közép kategóriás tehát még ennél sokkal rosszabak is vannak, a koliban nálunk a tanárral eggyütt piál és tép be a tanár de ritkák a verekedések)
2016. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megint én, *a diákkal a tanár
2016. aug. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy anya nem hajlandó végig hallgatni.
2016. aug. 8. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A szuleid nelkul 18 ev alatt bem mesz semmire keress egy nyomos ervet en nyomdasznak tanulok 4 eve ez az eggyetlen iskola magyar orszagon ami ilyen kepzest ad ilyen felszerelessel igy az en esetemben nem volt sok valasztas es belementek
2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Első vagyok.


Akkor kezdd azzal, hogy elmesélteted velük, ők hogyan és mit gondolnak ideálisnak számodra. Arra csak nem mondják azt, hogy nem akarnak beszélni róla, és anyukád sem vághatja rá, hogy nem hajlandó végighallgatni, hisz éppen fordított lesz a felállás: neked kell meghallgatnod őt.

2016. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!