Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha Nemetorszagban...

Mit tegyek, ha Nemetorszagban vagyok es nincs munkam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mar nem tudok kihez fordulni, nem tudok hazamenni sem mert minden tok rosszul alakult, igazabol otthon sincs hely ahova hazamehetnek, jelenleg kint vagyok es egy munkat se tudtam talalni :(

Megprobaltam mar 9 cimet, de egyik helyre se tudtak hivni.

De innen is elkell mennem meg egy hetem van.

Haza nem szivesen mennek, penzem sincs sok, mert egy segitokesz hazug magyar miatt a nagyreszet utazasra koltottem. Azt mondta van munkahely, aztan utolso napon vallotta be, hogy nincs es mindenrol hazudott. De persze a teljes tortenet sokkal rosszabb, mint ez a reszlet amit leirtam.

Tudnatok valami tanacsod adni?



2016. okt. 28. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben alig van hazaútra pénz akkor a konzulátust keresd fel . A törvényes megszervezett munka eu-s pályáztatás se megy gyorsan se egyszerűen , jelenleg a politikai helyzet még bonyolítja . Hivatalos értesítések után is érdeklődni kell , ritkán lesz meghívással ismerőssel szerencsés helyzet . Többnyire sikkasztó vállalkozók albérlet nepperek emberkereskedők csalogatják ki az embereket feketézni vagy papírok intézése nélkül . A másik csapda ha 2000 Eu körüli fizu plusz albérlet szállás támogatást ígérnek betanított munkára . Akkor már gyanakodni kell ha nem kell nyelvtudás de a fuvar a közvetítés előre kifizetős ...
2016. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy munkakozvetitot (Pl: Trenkwalder), vagy a munkanelkuli kozpontot, ahol tudnak munkat (Bundesagentur für Arbeit)


Magyarokat messzirol keruld munka teren, ez jo tanacs....

2016. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlanám, hogy menj be a Jobcenterbe, ők tudnak neked segíteni munkát keresni. Ha több, mint 6 hete vagy munka nélkül, akkor tőlük kérhetsz egy Vermittlungsgutscheint, ami lényegében annyiról szól, hogy ha felvesz téged valaki dolgozni, akkor a munkáltatód kap 2000 eurót. Németül mennyire jól tudsz?
2016. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Helyileg merre vagy ?

A meinestadt oldalon is sok munkalehetőség van.

2016. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!