Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Ez egy...

Ez mit jelenthet? Ez egy rossz rémálom volt ma. Es nem tudom mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Lilla(legjobb baratnom) egy hires lany volt

Es elmentem vele talalkozni a koliból esti kimenőkir és valami ismeretlen fiut is hozott magával , elvileg a mi védelmünkre

Egyszer csak beesteledett

Én már kezdetektől féltem a férfitől tudtam hogy valami nincs rendbe vele

Mondtam én is meg Lilla is hogy nekem már kellene visszamenni koliba

És akkor elindultunk, a pasi mindig a hátunk mögött jött féltem tőle( de ugy higy tudtam megfog olni És azt is tudtam hogy Lilla tervezte meg az egészet, és akkor a pasi elovette a keset es belemakarta szurni es egyszer csak Lillanak nem tudom, buntudata lett, a kés alá állt ami eltalálta csúnyán a lábát, de a kest belefordította utána a pasinak a homlokának a közepére

Es elkezdett futni

A pasi fekudt verzo fejjel, es kiakarta venni a kest ezert en is belenyomtam jobban

Elkezdtem futni es hirtelen mar a koli szobába lettunk ketten Lillaval

Lilla mondta, hogy hivjam a mentoket akartam is de nem sikerult valamiert, rendoroket is akartam de azt sem sikerult, Lilla csak bocsánatot krrt egy csomoszor azert ami tortent

Aztan felkeltem

Es par percre vissza is aludtam es megint elojott ez az egesz tortenet csak mas helyszinen, anya tesójáéknál pesten, Lilla ült a széken verzo labbal en meg mar sirva kiabaltam vele hogy ha ez az egész álom volt, akkor miert verzik a laba, erre megint mondta a mentőket, de szinten nem tudtam felhivni, erre jott anya tesoja betadinnak es lefertotlenitette, en lementem a kertbe asszem es mire visszajottem kiabalast hallottam es Lilla eltunt anya tesoja is es a ferje is

Bementem egy labat lattam az asztal alatt elkezdtem kiabalni mind3ojuk nevet de nem voltak sehol, és felkeltem es lejottem az agyrol.



2016. okt. 28. 14:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!