Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek van értelme?...

Szerintetek ennek van értelme? Esetleg történt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

2 napja volt egy nagyon rossz rémálmom amitől azóta is félek. Amikor álmodtam csuron vizesen, könnyes szemekkel keltem fel hajnalban, kipattantam az ágyaból és egyből rohantam is felkapcsolni a villanyt és egyszerűen képtelen voltam visszaaludni vagy egyáltalán fél percnél tovább csukvatartani a szemeim. Az volt benne a fura, hogy még fényes nappal, iskola után is félelmet éreztem, amikor egyedül voltam otthon. Tegnap éjszaka szintén nem tudtam elaludni, csak feküdtem az ágyamban és könnyeztem.Valószínűleg ma este se tudok majd rendesen aludni...

Ez előtt is voltak már rémálmaim, de eddig egyiktől sem féltem, mindig úgy álltam hozzá, hogy azok csak álmok és nem történhetnek meg. A legdurvább viszont az, hogy bármennyire is próbálok emlékezni az álomra, egyszerűen képtelen vagyok rá. Pedig álltalában mindnen álmomra tisztán szoktam emlékezni.

Ma reggel elmeséltem a bátyámnak is az egészet erre ő azt felelte, hogy lehestéges, hogy olyan szinten megrémültem az álomtól, hogy az agyam nem engedi, hogy emlékezzek rá. Szerintetek ez lehetséges?



2015. ápr. 11. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!