Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyám mért csinál ilyeneket?

Anyám mért csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés
Anyám lassan az életkedvemet is elveszi. Barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Én 27 ő pedig 28 éves. Más màs városban élünk. Én megyek hozzá inkább mert anyám a kapcsolatunk elején piszkálta a barátomat és érzi rajta hogy nem tudja elfogadni. Anyám engem elmond mindennek, ha fáradtan jövök haza a melóból akkor mibe fáradtam bele?? Itthon probálok a kedvére tenni. Ő nem csinál semmit itthon. Elvárja hogy itthon maradjak és ne a barátommal legyek. Ha nem irom meg neki hogy mit eszek a barátomnál már az a baj, mert szerinte ott éhezek. Fizetésemet leadom de azt mondja hogy én költöm el útiköltségre. Vettem a kis plusz pénzemből szalámit olcsóban a családnak erre megkaptam minek vettem??? Mért ezt meg azt vettem. Hazugnak is tart anyám de öszintén nekem még a füllentés is nehezemre esik.Barátom epilepsziás elmondja minden agybetegnek és a gyerekunket is aki megse fogant még. És még sorolhatnám :(
2016. okt. 28. 21:52
 1/3 anonim válasza:
Anyukáddal komolyan el kell beszélgetni, ha minden így van ahogy mondod
2016. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen minden igy van és még sorolhatnám :(
2016. okt. 28. 22:08
 3/3 anonim válasza:

Kerdezz ra, hogy miert viselkedik igy.

Probalj vele beszelgetni, hogy miert ezt erdemled

2016. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!