Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fingik rá a fejemre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fingik rá a fejemre és csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

kb. 6 hónapja vagyunk együtt a barátommal, jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást, különösebb probléma nincs is ezen kívül:

Folyton rám , felém pukizik, oda hesegeti, csapkodja a fenekem , nem olyan finom mindig mint anno,és társai...

Egy bizonyos szintig nem zavar, sőt, én is ki eresztem mellette ha kell ,szótlanul, ő is, sőt még néha vicces ilyenkor, de egy fokon túl már idegesítő.

Az elején tökre nem mertünk egymás előtt, aztán igen, jó volt, hogy feloldódtunk egymás mellett, de most meg mintha átfordult volna ilyen idétlen dologba...

Elég sokat hülyéskedünk meg bírom az ilyen hülyéskedéseket,DE nem a haverja vagyok, több kedves gesztust várnék és kevesebb idétlen dolgot, mint az elején.

Pl ,hogy az ilyen sok idétlen dolog helyett néha átkarol néha váratlanul vagy valami kedveset a fülembe súg , és nem rám böfög. Mondjuk azért már szóltam, azt nem csinálja.

Továbbra is szeret meg szokott dicsérni, segítőkész meg is, érdekes mód telefonon/írásban ugyanolyan kis nyomulósan szerelmes, meg sokszor édes, de személyesen...nem. Ezek miatt kevésbé érzem ezt... pontosabban: a finom, kis udvarias dolgok hiányoznak.... mondjuk a sok fingás helyett...

Elég nehéz ezt megfogalmazni.


Megkértem legutóbb ne csinálja,és besértődött rajta.

Mit tegyek ha újra elkezdi?

Esetleg már nem tekint rám nőként, vagy nem olyan szerelmes, vagy mi történt ?:(


2016. aug. 3. 21:25
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
23L ez lemaradt.
2016. aug. 3. 21:27
 2/25 anonim válasza:
100%
Mert egy paraszt :D
2016. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó. Röviden, tömören ennyi.
2016. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelemtol fugg, hanem a baratod ertelmi szinvonalatol. Neki ennyi (meg meg is sertodik rajta), akkor nem tudsz tul sok mindent csinalni. Szinvonalat, ertelmet es kulturat nemigen lehet mar felnott emberekbe ujonnan elultetni.
2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szép barátod lehet:


[link]

2016. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem paraszt,

Annyi sok figyelmes és jó dolgot tett már mióta együtt vagyunk, hogy ezt így nem lehet rá mondani, de ezek akkor is zavarnak...nagyon.

2016. aug. 3. 21:31
 7/25 A kérdező kommentje:

Azért ez kicsit gáz, hogy egyből leparasztozzátok.

Az a vicc az egészben, hogy ezen kívül meg értelmes, jól kereső- jó üzleti érzékkel rendelkező, jól konszolidált, értelmes ember.

Ezért nem értem.

2016. aug. 3. 21:32
 8/25 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat is várok, hogy ilyenkor mi a teendő, vagy az alapból nagyon figyelmes férfival mi történik ilyenkor e téren?!
2016. aug. 3. 21:34
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem erted mert vannak tanult gesztusai amik megtevesztenek, a màz alatt pedig ennyit tud viselkedeskent felmutatni. Sosem az a valosag egy ember kulturajarol, szinvonalarol amit a kulvilag lat rola mert ott elvarasoknak kell megfelelnie.
2016. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Az alapbol figyelmes ferfi ennyi igazabol a valosagban. Ha ez tetszik megtartod, ha nem akkor kidobod. Mint irtam szinvonalat, kulturat nem lehet felnott emberben elultetni. Az vagy van vagy nincs.
2016. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!