Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szakítottam a...

Mit tegyek ha szakítottam a barátommal és most újra össze akarok jönni vele? (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Elég távol vagyunk egymástól vagyis a volt barátom másik településen lakik és azon a településen élnek a keresztszüleim és 2 nap múlva megyek hozzájuk egy hétre.El szeretném hívni hogy beszélgessek vele egy kicsit és hogy újra összejöjjek vele de félek hogy nem akar majd eljönni vagy ha el is jön nem merek vele majd beszélni. :( :( KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!SÜRGŐŐŐŐŐS!!!! :( :(
2016. okt. 29. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ott leszel és találkozol vele, majd meglátod, ő hogyan viszonyul hozzád. Előre nem lehet forgatókönyvet írni, mit hogyan fogsz mondani. Pontosan azért, mert nem tudhatod, mit gondol a másik. Ne erőltesd a dolgokat!
2016. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. :D :D

Jöhetnek még hasonló jó válaszok. :) :)

2016. okt. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!