Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi elhívott kávézni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi elhívott kávézni, de én most szakítottam, nem akarok pasit, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Látásból már ismerjük egymást, régebben mindig látott az exemmel, akivel 5 évig voltunk együtt, de nem rég szakított velem. Aztán egy buliban találkoztam ezzel a pasival meg a haverjaival és jól éreztük magunkat, de persze semmi jelet nem adtam, mondtam akkor is, hogy búfelejteni vagyok. Aztán megint összefutottunk, amúgy jól elbeszélgetünk, de mondtam is neki, hogy én ezek után most biztos nem akarok pasit egy jó ideig, amire azt mondta, hogy megérti. Aztán beszélgettünk tovább és elhívott kávézni... Remélem nem csináltam hülyeséget, de azt mondtam, hogy végülis miért ne, mert beszélgetni tényleg jókat lehet vele. Szerintetek?
2016. okt. 5. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el. Felejtsd el az önkéntes remetelétet és ne pocsékolj több időt az ex siratására. Épp elég időd elment vele amíg együtt voltatok. Kezdj el élni és nevess! A kesergést meg hagyd abba!
2016. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menny el. Csak élvezd a társaságát!

Amit kellett, már megmondtál neki.

:)

2016. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy jön a beszélgetés...közben elmondod neki hogy köszönöd a baráti kávézást. Most jól esik mert szakítottál, de nem akarsz kapcsolatot....stb. Ha értelmes akkor megérti.
2016. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Azért hívott el kávézni, mert tetszel neki és szeretne jobban megismerni és ha minden jól megy, akkor összejönni veled. Számára ez az első randi.


Évszázadonként egyszer történik olyan, hogy egy egyedülálló férfi azért hívni el kávézni kettesben egy hasonló korú egyedülálló nőt, mert barátkozni szeretne vele.


Ha tényleg nem szeretnél most kapcsolatot, akkor mondd le a kávézást, és mondd meg neki egyenesen, hogy most nem vágysz arra, hogy kapcsolat céljából új férfiakkal ismerkedj meg.


Könnyen lehet, hogy erre majd azt mondja, hogy "ő nem úgy gondolta, csak barátkozni akart", de ne higyj neki, csak az önérzetét próbálja ezzel menteni.


A lényeg, hogy ha nem érdekel, ne menj el vele kávézni.

2016. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyi, ha tetszene, akkor pont nem érdekelne, hogy "most szakítottál, nem akarsz pasit". Jól gondolom, vagy jól gondolom? :)
2016. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is ezt mondanám:

"én most szakítottam, nem akarok pasit"

2016. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Amit eddig. De igazából már megmondtad, hogy most nem akarsz kapcsolatot, szóval mondhatjuk, hogy korrekten és őszíntén jártál el. Beszélgetni meg lehet, csak annál tovább ne engedd.
2016. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól h elmész vele az nem jelenti h pasiznod kell
2016. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lett Torma András lepontozva. Biztos nem azért hívott el kávézni, mert olyan jókat szeretne trécselni veled a múlt heti Szulejmánról.

Az, hogy azt mondtad, most nem akarsz kapcsolatot, nem zárja ki, hogy egy laza, könnyed szexkapcsolatban ne lennél benne. Tisztázd ezt le vele.

2016. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!