Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki akinek sikerült...

Van valaki akinek sikerült elérnie az álmait?

Figyelt kérdés

En nekem sikerult parat, de kozel sem az osszeset, efy ideig jol haladtam az eletben, es most megakadtam, nem erzem mar azt a fejlodest amit regen. Kezdek felni hogy itt ragadok, es nem tudom hogyan tovabb... Azt sem tudom erdemes e tovabb hajszolni az almaim, es nem e jobb feladni es beletorodni, es atlagemeber eletet elni (az almaimban nagy szerep jut a jomodusagnak es a gondtalan eletnek).


Igaz, ez a fejlodes kb 2 eve kezdodott, es 23 eves vagyok, sokan azt mondhatnak raerek ne siessek... de en ugy erzem nem erek ra es minden nap egy elvesztegetett nap.


Sokszor ugy erzen hogy ha X ideig nem jon ossze inkabb... "kilepek az eletbol" mert nincs ertelme atlagemberkent elni es vegiggurizni az eletem. Ha masnak egy csettintesre (pl facebook) annyi penze lesz hogy soha tobbe nem kell emiatt.aggodnia, akkor nekem is lehetseges. De a varakozas szepen lassan leepiti az embert.


Van olyan akinek sikerult elernie a legnagyobb almait is? Mennyi idot vart ra? Hogy birta ki? Mit erez most?



2016. okt. 29. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom téged is az egód irányít. Hajszol, hogy igazolja önmagát, és értelmet adjon a létezésének.

A siker a jólét meg a társai mind kábítószerek. Az egó kábítószerei. Az az ember, aki elérte a legnagyobb álmát, általában ürességet érez. Ez minden? És most hogyan tovább? A visszaesés elkerülhetetlen. Az élet egyébként is hullámvölgyekből áll minden téren. Sosem a cél a fontos, hanem az alkotási folyamat. Csak az számít, hogy mit tudsz kihozni az adott helyzetből. Mindegy mihez kezdesz, csak hallgass a lelkiismeretedre. Az igazi művészet az, amikor az ember célok nélkül és képes létezni. Amikor tanácstalan vagy, olyankor hallgass a megérzéseidre.

2016. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyilván, de azért felnőttkoromra hajléktalan se szeretnék lenni, az meg csak egy alap dolog hogy úgy akarok élni hogy minimum mint külföldön megkeresett pénz: 600.000 Ft amit Magyarországon nem lehet megkeresni egy átlag munkában, NAGY CSODA ha a 200.000 kijön, apumnak is csak 160.000 körül, pedig ő autóbuszokat fóliáz ami külföldön "nagy pénz". Én is aggódom a jövőm miatt hogy fogok megélni, nekem csak egy álmom van, de azt pénzért nem lehet megszerezni, de az alap terveimbe benne van az hogy én NORMÁLIS életet akarok élni, és nem azon gondolkodni hogy ebből a hónapban hogy jövök ki jól.
2016. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!