Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, kűldjek neki a...

Mit csináljak, kűldjek neki a myvip-en levelet?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon szimpi,szerintem én is neki, 05.03-án lesz a szülinapja ,küldjekneki a myvip-en boldog szülinapos levelet,nem fogja úgy venni hogy akarok tőle valamit.Mert tetszik ,de nem montam neki, és ő sem nekem.Csak kissebb megnyílvánulásai voltak felém. 15/L
2010. ápr. 27. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:
küldjek neki
2010. ápr. 27. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez volna a legszemélytelenebb megoldás, szóval nem feltétlenül fogja azt hinni, hogy "akarsz tőle valamit". Mert ugye az felérne egy tragédiával.
2010. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ilyet ne küldj neki dobdj rá egy smst h szülcsije alkalmából van egy kis meglepid számára aztán talizhatnátok h odadd :) (Veszel neki valami kis autós kulcstartót még örülni is fog neki aztán a többi már csak rajtad múlik)
2010. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyet én is csináltam már:) És a srác meg küldött vissza mikor nekem volt a szülinapom:) És ez így tök jó volt:D Igaz nem lett a sráccal semmi de hát ne ha nem jövök be neki akkor ez van:D van helyette más:D

Szóval nem hinném hogy hülyén jön ki:D

2010. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom a telefon számát ,és én Miskolcon ő meg Büdaörsön lakik.Mert kb.1 és félévig ott laktunk.De 05.02-án megyek Budapestre az osztállyal .Legsziveseben elmennék hozzá,de akkor a tanárok ott keresnének hogy hová tüntem.
2010. ápr. 27. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldj,csak az a gond,hogy ebből nem fog rájönni hogy tetszik neked,már ha akarod hogy tudja :D De msn-en is felköszöntheted,vagy valami :)
2010. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs jobb mint egy nyolcadikos (utolsó általános iskolás kirándulás) meglépni :)
2010. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ez jár a fejemben.Már a Budapestről, Budaörsre vezető utat is megterveztem.De viccen kívűl ,lenne valami súlyosabb következménye ha tényleg megtenném?
2010. ápr. 30. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!