Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek tanuljak tovább?

Norbert:3 kérdése:

Minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

15/f jelenleg kereskedelmet tanulok kozepiskolaban de nemtudom mit dolgozzak meg..erdekel a rajz es masok szerint jol rajzolok valamint erdekel a lakberendező de nemtudom hogy milyen munkak vannak meg kereskedelemben.Valamint angolt tanulok de nemtudom ,hogy ha vizsgazok majd utana az mire lesz jo? ,es szeretnek majd kulfoldon dolgozni hogy megy ez? Hogyan tudnek kijutni,hova..stb?

Koszi elore a valaszokat! Es bocs az ekezetek hianya miatt:D



2016. okt. 30. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok amik nem úgy működnek, hogy tanulom, de nem tudom mire lesz jó. Ilyenek a nyelvek is. Ha megtanulsz egy két nyelven minimum közép szinten kommunikálni ( pl angolul ) akkor az egy lehetőség, hogy megnyíljon számodra a világ többi munkaerőpiaca. ha csak levizsgázol, de két értelmes mondatot nem tudsz összerakni, akkor lesz plusz egy papírod.


Szerintem tanulj tovább reaktorfizikusnak, ja mégsem mert az téged nem érdekel. Akkor mondjuk genetikusnak. Hmm az sem...

Ha te nem tudod téged mi érdekel komolyabban, akkor mi honnan tudjuk? Olyat semmi esetre se válassz,ami nem érdekel, mert akkor azt életed végéig utálni fogod :D

2016. okt. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh ertem koszi a gyors valaszt!

Csak gondoltam tudtok nehany szakmat rajzal,vagy berendezessel kapcsolatos munkat..:D

2016. okt. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!