Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » CCUSA nyári munkáján hogyan...

CCUSA nyári munkáján hogyan történik a "zsebpénz" kifizetése?

Figyelt kérdés
Aki részt vett már fent említett CCUSA szervezésében nyári tábori segítő munkában, hogyan/mikor kapta kézhez a fizetését? Naponta/hetente/havonta történik a kifizetés? Kb mennyi időt kell magamnak finanszírozni az első kifizetésig? Pluszban mire költöttetek? Köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 1. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

én Kanadában voltam CCUSA-val

ott úgy volt, hogy csinálnom kellett (ingyen) egy bankszámlát, és oda utalták 2hetente (észak macsi módszer a bi-weekly, szóval sztem ez általános, bár hallottam olyat, ahol csak felénél meg végén fizettek, szóval két részletben, de az asszem nem ccusa szervezésben volt)

nekem első fizu a 3. héten jött asszem


amúgy táborban nem igen kell sokmindenre költeni, főleg ha eléggé messze van a tábor mindentől :DD kapsz kaját, esetleg mosógép lehet fizetős, de az se mindenhol

én sörös-csirkeszárny estre költöttem csütörtökönként, meg néha vettem városban lévő szupermarketben ezt-azt, de nem költöttem túl sokat (valahol még megvan a körülbelüli vezetése ennek, mert nagyon ráértem :D)

asszem április-május az olyan 60 CAD/hónap volt nekem, júni-szeptember az sok (150-300 CAD/hónap; bár igazából ez se 'sok'; de ekkor sokat jártunk ki, meg szabadnapon mentünk más városba, stb), és utsó hónapom se volt túl drága


de ha teljesen spórolni akarsz, általában az is simán kivitelezhető, csak akkor persze lemondasz erről-arról

2017. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!