Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok iskolába menni!?

Nem akarok iskolába menni!?

Figyelt kérdés

Tehat az van h mielott őszi szünet jott mindenbol irtunk es ketto fm sztem olyan 3as lesz pedig tavaly kitűnő volt (hetedikes vagyok) es hétfőn meg kiosztanak mindent es felek h anyuék leszidnak légyszi segitsetek mivel tudnam lenyugtatbi magam!!

L/13



2016. nov. 3. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn otthon maradsz, a jegyeket ugyanúgy beírják, csak esetleg később tudod meg. A félévi biziig kijavíthatod, de ahhoz tanulni kellene.
2016. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mar majdnem irtam valamit, de aztan megneztem, hogy L/13. Bocs, de neked nem tudok tanacsot adni... Mindenkivel elofordul hogy rosszabb jegyet szerez mit szerette volna, ebbol ekkora hisztit levagni tokeletesen felesleges. Ha ezt elolvastad es fel is fogtad, maris beljebb vagy egy lepessel.
2016. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már most utalj rá, hogy nem sikerültek jól a dolgozatok. Így ők is felkészülnek rá, és nem éri őket váratlanul. Mondd, hogy kijavítod. Ettől még lehetsz év végén 5-ös. Ne aggódj!
2016. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!😊 elmondtam nékik h sztem nem lett jo azt mondtak majd ugyis kijavítom! Koszii
2016. nov. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!