Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok elgondolkodtató kérdése...

Tudtok elgondolkodtató kérdéseket?

Figyelt kérdés
Az a házi feladatom hogy gyűjtsek elgondolkodtató kérdéseket. Pl. egy szakadék szélén álsz két ember kezét fogod de csak az egyiket mentheted meg. Az egyik téged szeret a másikat te szereted. Kit választassz? Pls segítsetek. Köszi szépen!

2016. nov. 4. 19:36
 1/5 anonim válasza:
Ha a férfi mindig hazudik, és azt mondja a nőnek, hogy igazad van, akkor a férfi igazat mondott, vagy hazudott?
2016. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha egy méreg szavatossága lejár, akkor az mérgező lesz vagy kevésbé mérgező?

---------------------------

Ha én mindig hazudok , és azt mondom neked, hogy igazad van, akkor én hazudtam, vagy igazat mondtam?

---------------------------

Bele lehet fulladni az örök élet vizébe?

---------------------------

Melyiket választanád? A földön mindened megvan egy életen át, de a túlvilágon a pokolra kerülsz örökre VAGY a földön semmid sincsen de a túlvilágon a mennybe kerülsz.

2016. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Pont azt akartam írni xD
2016. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy fullos csaj, és egy homoszexuális között fekszel meztelenül. Merre fordítanád a hátad?
2016. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hahaha!! Ezek nagyon jók köszi! Csak valami picit komolyanbra gondoltam de ezek is jók! Köszi a gyors válaszokat! :) <3
2016. nov. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!