Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tegyem meg vagy ne?

Mit tegyek? Tegyem meg vagy ne?

Figyelt kérdés

Törölni akarom magam facebook-ról. Hetek óta gondolkozom már ezen a döntésen, de valami mindig visszatartott. Most már azt hiszem, készen állok rá. De...

Nem tudom, az utolsó pillanatban, én csak idejöttem gyk-ra... és azt hiszem kerestem valamit.

Akár megteszem vagy sem, nem számít, mert senkinek sem hiányoznék. Jelentéktelen és értéktelen a létezésem... Akkor meg miért hezitáltam ezidáig...?



#Nap #Facebook #döntés #utolsó döntés
2016. nov. 4. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Töröld
2016. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt kár volt ide írnod.

Elég lett volna szimplán törölnöd.

2016. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szívesen törölném magam.

Én sem beszélek mindenkivel, nem érintene sokakat rosszul ez a döntés.

Szerintem töröld magad, ha ezt a lépést megteszed, sokkal könnyebb lesz. A facebookon sok hülyeség terjeng, elvonják a figyelmed, csak repül az idő...

Ehelyett sok mást is csinálhatsz azon idő alatt(ha mást nem alhatsz, pihenhetsz).

Eddig valószínűleg azért hezitáltál, mert vártad, hogy valaki azt mondja, hogy ne tedd.

Ne azért töröld magad, hogy megsajnáljanak, hanem mert te is ezt szeretnéd.

Kapcsolatot máshol is tarthatsz az emberekkel, nem csak a facebookon.

Valamint én nem hinném, hogy a facebook annyira hatalmas dolog lenne. Azzal, hogy letörlöd magad nem vesztesz semmit. Csak nyersz! Messengered is lehet, ha nem akarsz mindent megszakítani a 'külvilággal'.

Bár, ha ki kellett írnod ezt a kérdést, akkor valószínűleg nem szeretnéd megtenni vagy ha meg is teszed, hamar lesz egy új profilod...

Én szurkolok...! :)

2016. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na Szilveszterkor megtettem. Onnantól számítva 2 hét a törlés, tehát még van pár nap, mielőtt ténylegesen törlődne. Ha belépek, megszakad. De nem fogok belépni...
2017. jan. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!