Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panelházban alattunk lakó...

Panelházban alattunk lakó zajongónak hogy tudom megkeseríteni az életét? Ötletek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, már 3X voltam lenn náluk, nyugodtan beszélni és megkérni, hogy halkítsa le az 5.1-es házimozi rendszer minőségű hangcuccait, amin játszik, skype-ol, ill. tv-t néz. Rendes volt mindig, azt mondta beteszi a fülhallgatót. De ez csak 1 napig tartott. És elég rossz program, hogy minden este 11kor az ajtajuk előtt szobrozm, h meghallják a csöngőt.

Már azt is mondtam neki, hogy mindent hallok, mikor skype-n dumál, és nem vagyok rá kíváncsi. Meg mondtam, hogy hétvégén vagy délelőtt annyit üvölteti a hangrendszert, amennyit akarja, csak hétköznap este ne, mert nagyon korán kelek... De mindig elfelejt engem ezek szerint.


A radiátort nem akarom kalapálni, mert azt az egész ház hallja, de mit tehetnék, hogy észrevegye magát, hogy milyen rossz nekem?

Én elnéző vagyok, de rossz alvó és hétvégén tényleg nem zavar, mert akkor tökmindegy meddig vagyok fenn, de már nagyon rossz. És mindig 11 körül kezdi el a társadalmi életét élni a gépen.

Nekem nincsenek jó, hangcuccaim a többi szomszéd, meg nem ilyen zavaró.


2010. ápr. 28. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én le szoktam kapcsolni az automatát, ennyi. Csak le kell kapcsolni, majd utána vissza. Észre sem fogja venni, csak egy kis áramszünet!
2010. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Minden háznak van házi rendje, amiben rögzítik hogy hangoskodni , fúrni, faragni stb meddig lehet. Aztán életbe lép a csendrendelet. Kérd el a gondnoktól, és beszélj is vele erről. Hátha tud segíteni. Ha nem történik semmi, hívd ki rá a rendőrt ( ha van még ilyen) Ha nincs, akkor addig zaklasd amíg meg nem érti. Vagy ha te laksz felette árazd el a lakását vízzel.:)
2010. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyomd le az automatáját vagy amikor úgy sejted hogy alszik állj neki szobát átrendezni,bőrfocit pattogtatni esetleg csak simán zuhogni valamival!Csinálj belőle rendszert had érezze milyen jó amikor az ember szeretne pihenni csak nem hagyják!:)
2010. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rakj kutya kakit az ajtaja elé:)
2010. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold be hifit és tekerd föl teljes hangerőre, és menj el otthonról. Akkor amikor tudod hogy pihenne:)
2010. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor elkezd hangoskodni, menj át hozzá szólj neki hogy ne hallkítson le semmit, és hívd át magadhoz hogy hallja azt amit te.
2010. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A hang inkább fölfelé terjed, nem?

Amúgy jó ötletek...

De ezt az automatát nem tudom hol lehet elérni... Hol szokott lenni? Mert ez hangzik nekem a legjobban.

Kutyakakit meg hasonlókat nem akarok, mert nem bunkók, meg szemetek, csak hülyék és érzéketlenek szegények.

2010. ápr. 28. 09:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a többi szomszédját, hogy őket is idegesíti-e, aztán menj vagy menjetek a közös képviselőhöz, hogy csináljon vele valamit.

Vagy szólhatsz a rendőrségnek,(akár névtelenül), csendháborítás miatt. Első alkalommal csak figyelmeztetni fogják, másodjára már megbüntetik. Aztán majdcsak észhez tér.

2010. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja, a gondnokunkat még életemben nem láttam. :S

A rendőrséget meg nem akarom ilyennel zaklatni, az utcára nem hallatszik ki, sőt csak az én szobám rezeg és tellik meg hangokkal, a szomszéd szobába sem hallatszik át.

2010. ápr. 28. 09:58
 10/11 A kérdező kommentje:
A közvetlen alatta lakót szintén zavarja, de másokat nem, szerintem így kevesen vagyunk.
2010. ápr. 28. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!