Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panelházban alattunk lakó...

Panelházban alattunk lakó zajongónak hogy tudom megkeseríteni az életét? Ötletek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, már 3X voltam lenn náluk, nyugodtan beszélni és megkérni, hogy halkítsa le az 5.1-es házimozi rendszer minőségű hangcuccait, amin játszik, skype-ol, ill. tv-t néz. Rendes volt mindig, azt mondta beteszi a fülhallgatót. De ez csak 1 napig tartott. És elég rossz program, hogy minden este 11kor az ajtajuk előtt szobrozm, h meghallják a csöngőt.

Már azt is mondtam neki, hogy mindent hallok, mikor skype-n dumál, és nem vagyok rá kíváncsi. Meg mondtam, hogy hétvégén vagy délelőtt annyit üvölteti a hangrendszert, amennyit akarja, csak hétköznap este ne, mert nagyon korán kelek... De mindig elfelejt engem ezek szerint.


A radiátort nem akarom kalapálni, mert azt az egész ház hallja, de mit tehetnék, hogy észrevegye magát, hogy milyen rossz nekem?

Én elnéző vagyok, de rossz alvó és hétvégén tényleg nem zavar, mert akkor tökmindegy meddig vagyok fenn, de már nagyon rossz. És mindig 11 körül kezdi el a társadalmi életét élni a gépen.

Nekem nincsenek jó, hangcuccaim a többi szomszéd, meg nem ilyen zavaró.


2010. ápr. 28. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az automata a folyosón van általában, könnyű megtalálni. Ha nincs ott, akkor a villanyórához is le tudsz menni.
2010. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!