Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gmail levelezőrendszerében...

Ragtapasz1 kérdése:

A gmail levelezőrendszerében hogyan tudom beállítani, hogy az 5 évnél régebbi leveleket automatikusan törölje?

Figyelt kérdés

El kéne kezdenem kitörölni azokat a leveleket, amik már nem kellenek, de baromi sok időt venne igénybe. Úgy gondoltam, hogy beállítanék egy 5 éves szűrőt, azaz minden nap a rendszer kitörli azokat, amik aznap 5 évesek, mert azokra már tuti nincs szükségem, nekem meg így nem kell foglalkoznom vele, hiszen automatikusan törlődik és frissül.


Nem találtam viszont ilyen opciót, ahol ezt be lehetne állítani.


Tudtok segíteni?



2016. nov. 6. 14:49
 1/1 Kőváry Orsolya válasza:

Szűrőt nem tudok, de a következő módszerrel aránylag gyorsan fogsz végezni:

Fogaskerék/Beállítások/Általános fülön a Maximális oldalméret résznél a lenyíló lehetőségek közül válaszd a 100-at. Okézd le. Menj vissza a levéllistába, írd be a következőt a gmail keresőmezőjébe: older_than:5y

Ezzel megkapod az összes 5 évnél régebbi levelet. A levelek előtti checkboxok felett is van egy, a lenyiló listáját nyisd le, válaszd ki az Összest, aztán kattints a kuka ikonra, ezzel egyszerre 100 levelet törölsz az 5 évnél régebbiekből, és ezt ismételd, amíg már nincs több 5 évnél régebbi levél.

2016. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!