Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 75 A-s mell tetszik a fiúknak?

A 75 A-s mell tetszik a fiúknak?

Figyelt kérdés

Nekem sajna ekkora mellem van. Mondjuk egészen vékony test alkatom van. 172 cm 54 kg. És keskeny vállam is van. Tudom hogy nőhet, de az osztályban mindenkinek bazinagy dinnyéi vannak. És hát a lányöltözőbe nem jón nézni azt hogy nekem alig vam egy pár dombocskám. Vagy hogy is mondjam. :D Köszi előre a válaszokat.

17/ L



2016. nov. 6. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. inkább bejön a cseppecske mell mint a nagy dinnyék.
2016. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha majd felnősz, kérdező, és a pár dombocskád mellé pár agysejtet is növesztesz, rá fogsz jönni, hogy a fiúk ugyanúgy sokfélék, ahogy a cicik: van, amelyik a kicsit szereti, van amelyik a nagyot. Aztán egyszer majd talán megismerkedsz eggyel, amelyiknek kurrvamindegy, mekkora melleid vannak, mert az egyéniségedért fog szeretni, nem a csöcseidért.
2016. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Tudom. Csak iszonyat zavaró. És vannak agysejtjeim. Egyszerüen nem vagyok a mellemmel megelégedve. Nem értem, hogy egy egyszerű kérdésre miért nem lehet egy egyszerű választ kapni. Bunkózásra semmi szükség.
2016. nov. 6. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a kérdésed egyszerű, még butaság.


Mint említettem, a fiúk/férfiak nem egyformák, van akinek a kicsi tetszik, van akinek a nagy. Gondolom, az előbb ez nem jutott el az agyadig, ezért gondoltam, megismétlem.


Az pedig, hogy TE nem vagy a melleiddel megelégedve, teljesen független attól, hogy nekünk, férfiaknak mi tetszik.


Mi alapvetően leszarjuk, milyen a melletek, csak legyen - de ezt ti, nők sosem hiszitek el, és hisztiztek meg picsogtok miatta folyton...

2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Remélem nem fogsz megharagudni, de őszinte választ adok: nekem nagyon nem. Világ életemben csak az igazán nagy, minél nagyobb természetes melleket szerettem.

F/26

2016. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a kis mellű lányok.
2016. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Négyes. Dehogy haragszom. Izlések és pofonok. ☺
2016. nov. 6. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is a hatalmas cicik (vagy ahogy te nevezte bazi nagy dinnyék:D) híve vagyok. Egyébként milyen osztályba jársz mégis? Én úgy látom, sajnos a lányok/nők többségének inkább kis mellei vannak, a bazi nagy dinnyék, amiket én is imádok elég ritkák.
2016. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A formas kis melleket szeretem, de ha oda jutunk egy kapcsolatban nem az fog szamitani 22/f
2016. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szexy! Nekem tetszik.
2017. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!