Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy a...

Lányok! Miért van az, hogy a normális srácokat nem veszítek figyelembe? Keresitek az álom hapsit, de nem néztek körül.

Figyelt kérdés

Ott van a szemetek előtt egy normális srác, aki minden megtenne értetek és nektek nem elég, pedig olykor pont, hogy azok a srácok azok, akik titeket boldoggá tudnának tenni..

Kiírtok minden szír/szar idézetet, hogy ilyen olyan srácot kerestek közbe ott van mondjuk a közeletekben és szartok rá...



2016. nov. 6. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a normális? Akit eddig normálisnak láttam, úgy nézett ki mint egy kukásautó. És igen, szomorú hogy pont ezek a srácok tudnak a legnormálisabb lenni, akiknek pedig megadatott a cukipofa bunkó seggggfejek.
2016. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezzel a helyzettel az a baj, hogy mindenki magát tartja normálisnak és arra érdemesnek. Beleszaladtam én is olyan normális férfiba, aki több éves távkapcsolat után sem lépett a valóság irányába, mégis panaszkodott, hogy nekem már nem kellett ő, mint normális. :D

Majd pont jó éjt puszi hangulatjelekben fogok családi életet élni, mert az a normális. :D

2016. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló...

Általában ez van, de ezt nem kell sajnálni...intelligencia kérdése...

Kettes válaszoló...

A normálison nem azt értem, hogy ő mondja, hanem az őszinte, becsületes férfira értettem, aki mutatja és nem száját használja...

max nyalás közbe, de az már intimitás...

2016. nov. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!