Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez normális ez...

Mit jelent ez normális ez nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Elalszom és álmodok. Ez nálam természetes és mindig. De minden álmomban ha rosszat ha jót álmodok a rosszból a jó álomba tudom irányítani magam és volt olyan amikor valami gonosz üldözött ott volt velem az LB-M is és mondtam nyugi ez csak egy álom nem lesz semmi baj megfogtam a kezét behunytam a szemem és hirtelen egy nagyon szép helyen találtuk magunkat nagyon fényes város volt és este nagyon sok mindent lehet látni szökőkút is volt ott és meglepődtünk de nagyon jó volt az álmunkban ... ez minden álmomban igy van ha rosszat álmodok egy más helyre tudok onnan menni egy jobb álomba... és az volt a furcsa h reggel felkeltem és a barátnőm mondta h azt álmodta h valami üldözi őt velem együtt de neki máshogy lett vége az álomnak ... az övében elkaptak minket és meghaltunk ez mi nagyon furcsa ???

2014. jan. 4. 19:20
 1/2 anonim válasza:

Nekem ilyen sosem volt. Általában álmodok, és amit én csinálok azt néha tudom irányítani néha nem. De, hogy ilyen részleteset álmodjak (+ emlékezzek is rá) biztos nem volt.

Azt tudom mondani, hogy talán csak beképzeltétek, vagy ha nem, akkor is kiegészítettétek az eredetit, azért lett ennyire hasonló.

2014. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze nekem sose volt ilyen h sose álmodjak de én tényleg esküszöm így történt vagy csak ő hazudott volna nekem? én voltam a kérdező
2014. febr. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!