Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a barátság? Mi az a...

Milyen a barátság? Mi az a barátság?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok ezzel. A kollegákat, ismerősöket összekeverem a barátsággal és annak tekintem őket és mindíg koppanok jó nagyokat. Milyen az igazi barát? Hogy tudom, hogy ő az? Pld ha mindent elmondunk egymásnak,mert mindennap talizunk a mh-en és lelkizünk is a meló mellett, de ha szükségem lenne rá munkaidőn kívül sose!!! ér rám akkor az kicsoda nekem /és akkor sem amikor már nem dolgozunk együtt se ér rá)?
2008. okt. 5. 01:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ez csak egy pld volt, de ua a helyzet a sulis kapcsolataimmal is. Mit csinálok rosszul? Én segítek, figyelek, vagyok ha kell.
2008. okt. 5. 01:07
 2/6 anonim ***** válasza:

ismeros a helyzet. en az ilyen embereket mindig "kedves ismerosnek" hivom, es tartom,hogy sajnos nincs baratom :(


butasag, mert egyre kevesebb az esely, de hiszek benne, hogy majd lesz..egyszer :)

2008. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sztem ha nem várod akkor jön majd...:)

Én neten véletlen megismertem egy lányt, msn-eztünk stb, és mindent vele osztok meg, ő is velem, és mi megmondtuk egymásnak hogy legjobb barátok vagyunk. Bármikor számíthatunk egymásra. (Nem netes barátság, élőbe is együtt vagyunk, amikor megoldható) Szóval szerintem ne rágódj ezen, beszélgess mindenkivel, legyél kicsit nyíltabb hátha ez a baj, és csak kialakul majd valami...:)

Sok sikert!

2008. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért van így Veled, mert jószívű, jóindulatú, kedves és segítőkész vagy. Ezt értékelik a munkatársak, iskolatársak, de azért nem akarnak az intézmény falain kívül is barátkozni Veled, mert félnek.


Nem Tőled, saját maguktól. Az emberek legnagyobb többsége sajnos nem jó fej, nem kedves, és adott esetben át is lép rajtad, ha érdekei úgy kívánják. Ők nem érettek az emberi kapcsolatokra, és félnek, hogy ezt felismered.


Van egy másik magyarázat is, az is viselkedhet így veled szemben, aki pedig alapjában véve nem rossz ember, de már "égette meg a kezét" az emberi kapcsolatok terén, és ezért bezárkózott, nem akar vagy nem mer újra nyitni.


Neked csak arra kell figyelned, hoyg a jóindulatod, az emberséged ne párosuljon naívsággal, mert akkor előbb vagy utóbb csúnyán ki fognak használni.


Ne aggódj, a jók kevesebben vannak ugyan, de azért néha egymásra találnak. :) Sok sikert!

2008. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
legjobb barat van de igazi barat nincs!mindig van miert osszevesz vele ha pedig folyton osszeveszel es kibekulsz vele az mar nem igazi baratsag!es sajnos ezen a Foldon nincs olyan ember akivel nem tudnal sehogyansem osszekapni mivel nem vagyunk tokeletesek!
2008. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
futó ismerős-kedves ismerős-haver-barát-igaz barát-testvér.
2011. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!