Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hearts of Iron IV-ben Németors...

Hearts of Iron IV-ben Németország történelem hű beállításon miért nem támadja meg Szovjetúniót?

Figyelt kérdés
1943-van, de még mindig csak Lengyel,Francia,Jugoszlávia, küzd(ött) a Németekkel, most pedig 1943-ban Amerika Japánnal.
2016. nov. 8. 15:26
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne várj el ilyen sokat a hoi4 től mert nagyon félkész annak ellenére hogy marha drága. De ha valamibe, akkor az EU 4-be ne kezdj bele soha
2016. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert talán neked kellene megtámadnod xd

A politikai menüben a "declare war" alatt van egy funkció amivel beállíthatod a háború célját. (Ha ezt a "történelem hű beállítás" már garantálja) támadd meg az országot a "declare war" gombbal. Hadüzenet elküldve :)

2017. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy ezzel hogy vagy, de azóta kb 50 patch kijött, azóta javították, és az AI irányította Németországot, nem pedig én. Bug volt, javították már.
2017. júl. 3. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi.

Utolsó voltam.

Félre értettem a kérdést, elnézést :/

2017. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!