Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki? Komolyabba...

Hogyan álljak neki? Komolyabban elkezdtem gondolkozni, hogy megtanuljak énekelni.19 vagyok és soha nem jártam zenesuliba. Keressek egy iskolát, vagy magántanárt?

Figyelt kérdés

Ha megtanulnék rendesen énekelni és kapnék önbizalmat, eltudnám képzelni ezzel (is) a jövőmet. Nem hiresség akarok lenni, inkább igy akarom magam kifejezni, ugyanis nem vagyok túl beszédes, de eléggé nyitott.

Nem tartom förtelmesnek a hangom, de ésszerű, hogy van hova fejlődni. Egyszerűen csak nem tudok meglenni anélkül hogy ne énekelgetnék, vagy legalább dúdolnék.

Komoly kérdés, komoly választ várok. Köszönöm előre is :)



2016. nov. 10. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. nov. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány, de nem hiszem hogy ez nemtől függne :)
2016. nov. 10. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:

De,mivel a mutálás is szerepet játszik és egyéb más tényező,például egy férfi nem könnyen énekli ki a magasabb hangokat ahogy egy nő a mélyeket

De ahogy elnézem a te hangod már eléggé kifejlődhetett,nem tudom mennyit lehet alakítani rajta

Tudsz küldeni felvételt esetleg? Akkor tudok segíteni, elég régóta zenélek

2016. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ez bizonyos okokból kifolyólag nemfog menni, főleg mert nem otthon tartózkodok és nincs hozzá eszköz.

A "kifejlődött hang" rész megintcsak relativ, elvégre tényleg nem tanultam, csak magamba gyakoroltam énekelgettem.. éveken át. De ki tudja, az is lehet hogy teljesen gáz, csak én hallom igy :)

Végezetül elég nyuszi vagyok hogy mások előtt/másoknak énekeljek, ezért is akarok valami magántanárt, akivel tényleg négyfal között bizalmasan tudok fejlődni. Ez a tanártól tanulás is csak 1-2 hónapon belül jönne össze (ha összejön) szintén az első indokom miatt.

2016. nov. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!