Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt mindenki,...

Miért hiszi azt mindenki, hogy járunk?

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 20:27
 1/9 2*Sü ***** válasza:
Kik? Hova?
2016. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem? Basszus pedig én is azt hittem, hogy jártok!
2016. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nornálisat! A haveromnal mivel állandóan együtvagyunk. Öleljük egymást puszilgatjuk meg fogjuk egymas kezet
2016. nov. 10. 20:59
 4/9 2*Sü ***** válasza:
100%

> Nornálisat!


Viszont kívánjuk!


(Nem tudom mit vártál. Feltettél tőmondatos kérdést, erre tőmondatos válasz jár. Nem írtál semmit, hogy fiú vagy, lány vagy, mennyi idős, kik gondolják azt, hogy jársz és kivel, miből gondolhatják ezt. Semmi kontextust, környezetet, hogy miről is van szó. Oké, lusta vagy írni, nincs ezzel gond, csak akkor mi is lusták vagyunk kitalálni, hogy mit kérdezel.)


> A haveromnal mivel állandóan együtvagyunk. Öleljük egymást puszilgatjuk meg fogjuk egymas kezet


Na ez már egy kontextus. De meg is válaszoltad a kérdésedet. Ezért gondolják. Mert általában az esetek 99,99%-ban azok között történik ilyen, akik járnak. De nem is igazán értem, ez miért meglepő neked.

2016. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem hittem azt.

Tőlem meg is dughat, akkor se gondolom hogy jártok.

2016. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 NAGYON H* VAGY!!!!!!
2016. nov. 11. 20:32
 7/9 laszlobela válasza:
Milyen szeren lógsz?
2016. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszi azt mindenki, hogy főleg?
2016. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Com válasza:

Ez az együtt járás definíciója. :)


"A haveromnal mivel állandóan együtvagyunk. Öleljük egymást puszilgatjuk meg fogjuk egymas kezet"

2016. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!