Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még esélyem megtanulni...

LuLu17 kérdése:

Van még esélyem megtanulni hegedülni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 6 évig tanultam zongorázni, ám szolfézst nem tanultam.. Belekezdtem még a gitártanulásba és citerázni is elkezdtem, de egyik sem maradt meg hosszútávon.. Hegedülni már régóta szeretnék, sajnos eddig nem nagyon volt lehetőség..
2016. nov. 11. 17:41
 1/1 anonim válasza:

Nem késő, attól függ, hogy hobbi szinten akarod vagy nem. Az jó, ha zongoráztál, legalább meghallod a tisza hangokat. Az első négy év piszok nehéz, de csak azért, mert akkor mèg nem olyan szép a hangja. Én most estem át a "holtponton" szóval alakul. Nagyon nehéz hangszer, iszonyat nagy a repertoál, sok mindenre kell figyelni, összehangolni a két kezet, meghallani a hamisat és kijavítani, de a legdurvább az az, hogy meg kell tanulni GYAKOROLNI!!! Nem könnyű de ha szereted, akkor nagyon megéri, mert olyan élményeket szerzel vele, amit máshogy nem tudnál! Ha gondolod írhatsz privátba, szívesen segítek! :)

14 L

2016. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!