Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Babits Mihály gimnáziumról ki...

Forras02 kérdése:

Babits Mihály gimnáziumról ki mit tud? (Matek-info szakáról)

Figyelt kérdés
Milyen nehéz bejutni, mennyire kell jó matekosnak lenned ehhez a pályához mert engem csak azért küldenek erre a szakra mert az info jól jön bla bla... viszont 4-es matekos vagyok nem tudom mennyire alkalmas a tudásom ide... mennyire magyarázzák el az anyagot, hogy adnak le egy órát?... HOL VAN A KOLLÉGIUMA? (ARRÓL IS MINDENT). rossz kommenteket nem kérek hogy buta vagyok a Babitshoz stb... mert én be szeretném bizonyítani mindenkinek hogy el tudtam érni valamit úgy hogy kitartottam és tanultam még ha nem is voltam annyira jó ebben az "ágazatban" A hasznos tanácsokat/tippeket/válaszokat köszönöm. És kérelek azt is írjátok oda hogy hányadikos tanulók vagytok (mert akkor gondolom a Babitsba jártok)

#Babits Mihály gimnázium matek-info szak #a gimnáziuma hol van
2016. nov. 12. 21:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!