Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kellene kiírnom azt a...

Hogyan kellene kiírnom azt a kérdést, hogy egy sorozatnak a részeit hol tudnám megnézni? Mi volt ezzel a kérdéssel a baj?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 23:55
 1/6 2*Sü ***** válasza:

A baj valószínűleg az, hogy a kérdést nem lehet a szerzői jog megsértése nélkül megválaszolni.


Legálisan, a hatályos magyar jogszabályok szerint egy sorozatot úgy tudsz megnézni, ha:

1. Megnézed a tévében, amikor az adott tévécsatorna sugározza.

2. Megveszed a sorozatnak a DVD kiadását.

3. Előfizetsz valami olyan online tévére, ahol te tudod megválasztani, hogy mikor mit nézel (pl. Netflix)

4. Ha valamilyen ok miatt – ami ritkán fordul elő – a sorozatot a készítője szabadon terjeszthetővé tesz.


De ebben az esetben a válasz túl triviális.


Minden más válasz – torrent oldal, stb… – a szerzői jogi szabályozás megsértésében segítene, ezért joggal fogják a kérdést törölni a moderátorok.


Tehát ha ellenszolgáltatás nélkül, nem a hivatalos terjesztési csatornákon keresztül akarnád megnézni az adott sorozatot, akkor az ilyen jellegű kérdést nem teheted fel itt.

2016. nov. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem

Köszönöm

2016. nov. 13. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
De a google megmondja neked, ha beírod a keresőbe a sorozat címét.
2016. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kerestem. Pont azért kérdeztem itt mert nem találtam.
2016. nov. 13. 15:40
 5/6 kkovax38 válasza:
Keresd a YouTube-on
2016. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kerestem

De csak olyat találtam amihez nincs magyar felirat, aminél kép kicsi kockában volt és körülötte volt egy keret (nem tudom miért csinálnak ilyen videókat), és még darabokra is volt szedve.

2016. nov. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!