Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék aláírást,...

Hogyan tudnék aláírást, illetve dedikált fotót szerezni hírességektől? Mi a pontos folyamata?

Figyelt kérdés
Egyelőre tőlük szeretnék nagyon: Tim Burton, Johnny Depp, Tom Hiddleston, Harrison Ford, Daniel Radcliffe.

2016. nov. 15. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden hírességnek van ügynöksége. Közvetlenül a hírességekkel nem tudsz levelezni, az ügynökséget kell megkeresni.

Postai úton 99%-ban csak olyan fotót küldenek, amelyet nem ő írt alá, hanem rányomtatták a kézjegyét.

2016. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Hát, Tom Hiddleston ismert volt arról, hogy sok levélre ő válaszolt kézzel írott levéllel, és hogy minden levelet megpróbált elolvasni. De mára már annyira népszerű + elfoglalt, hogy biztos nincs ilyenre ideje.


Az első válaszolónak igaza van, van mindnek autogram címe, elvileg így egy ügynökséghez jut el a leveled, amit továbbítanak a címzettnek. Hogy ez mennyire van így, arra nem tennék nagyobb összeget.


Lehet még interneten venni aláírásokat olyanoktól, akik eladják a sajátjukat. Gondolom nagyobb összegért olyan helyekről is, akik hitelesíteni tudják az eredetiséget, tehát szakember vizsgálta meg az autogramot.


És persze van az a megoldás, amit nekem jött be, nevezetesen hogy tavaly kimentem Londonba a Hamlet-re és személyesen kértem aláírást Benedict Cumberbatch-től (többek között). De persze ehhez alkalom és szerencse is kell.

2016. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok, itt nézelődj szerintem:

[link]

2016. nov. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ügynökségek vannak erre, de azt tanácsolom, ha egy angol színésznek van amerikai címe is, inkább azzal próbálkozz. Az angol posta gyakorlatilag használhatatlan.


Meg hát ugye nagy probléma, hogy megszüntették a nemzetközi válaszszelvényt, így nem lehet felbélyegzett válaszborítékot küldeni... anélkül pedig kb. senki sem válaszol sajnos. :(


Harrison Ford amúgy most volt itt, kérhettél volna tőle itt is. Tavasszal elvileg jön vissza.

2016. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!