Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg fogok bukni matekból! (? )

Meg fogok bukni matekból! (? )

Figyelt kérdés
Tizedikes vagyok első félév novembere van és már van 4 db egyesem! (Meg 1 db kettes) Egy héten 2x járok külön matekra ott egész jól megy de dolgozatba...kész vége.. Nagyon brutál,szigorú tanárunk van:( Tavaly épp meglett a kettes.. Rohadtul félek hogy megbukok még soha nem buktam semmiből még a közelében sem voltam Mit tegyek?😭😭😭😭

2016. nov. 16. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán az alapoktól elkezdve - végre meg kellene tanulni a matekot az elejétől a végéig.

Ha nagy hiányosságaid vannak és azt nem pótolod, mindig bukdácsolni fogsz!

2016. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Matekot érteni kell nem tanulni és én nem értem.
2016. nov. 16. 11:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Ebben segíthet a magántanár.

Ha nem érted, akkor magyaráznia kell. Nem a példa megoldását kell mondania, hanem addig magyarázni, míg magadtól is meg tudod oldani a példát.

2016. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Meg fogok bukni matekból! (? )

Tizedikes vagyok első félév novembere van és már van 4 db egyesem! (Meg 1 db kettes)"


Ha ezt se tudod kiszámolni, akkor igen.

2016. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem tudom kiszamolni??😂😂😂😂😂😂
2016. nov. 16. 14:18
 6/10 A kérdező kommentje:
A kerdojel azert van ott mert maskepp nem engedte kitenni a kerdest.. de jobb itelkezni mielott gondolkozni kene..
2016. nov. 16. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

"de jobb itelkezni mielott gondolkozni kene.."


Bagoly mondja ...

2016. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jolvan😂😂 Kivancsi vagyok ki vagy hogy itt okoskodsz amikor en csak segitseget kertem😂😂 Egesz nap zokogok h mi lesz velem 1,2-es átlaggal..😭😭😭😭😭 Na es nem tudom kiszamolni?!
2016. nov. 16. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
A tanárnak nem kötelessége pontosan az átlag alapján számolni. Ha javítsz, akkor számolhat úgy is, hogy megkapd a jobb jegyet... vagy feleltet, és akkor lesz még egy jegyed.
2016. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
A matekot tanulni kell, hogy megértsd. Kivéve, ha nálad a tanulás a magolást jelenti. Egyébként pedig amit mondtak már: menj visszafelé addig a pontig, hogy mindent értesz, és onnan kezdj építkezni. Amúgy év végéig még van 7 hónap, az alatt egy kettest össze tudsz kaparni, ha belefeszülsz, közben pedig építheted fel a matektudásodat, úgyhogy nem szükséges aggódnod miatta.
2016. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!