Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvettek az aktiv koruak...

Elvettek az aktiv koruak ellatasat es most mar 3 evig nem kaphatom semmikepp, csak szerintem vicc ez az egesz?

Figyelt kérdés
ha sikerul is elhelyezkednem akkor az is kitudja meddig tart, gyaraknal sose lehet tudni, es ha megint nem lesz majd munkam akkor se kaphatom 3 evig semmikepp. normalisak ezek?

2016. nov. 16. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért vették el? Gondolom az együttműködés hiánya miatt (elfelejtettél jelentkezni, vagy nem vállaltad el a közmunkát). A feltételeket sajna be kell tartani, ha nem tetted, csak magadat okolhatod.
2016. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos ezek szeretik kitörölgetni az embereket, ezek ilyenek, kevesebb lesz a regisztralt allaskereso, de azert a 3 év tényleg durva
2016. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
halljatok am azert vettek el mert vmi eloadasra kellett menni el is mentem, olyan sok embert odahivtak hogy szo szerint nyomorogni kellett az epuletben, mar leulni se lehetett, es vmit ikszelni kellett, de en ezt nem hallottam es nem ikszeltem semmit se es ezert toroltek ki az allaskeresok kozul
2016. nov. 16. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!