Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan befolyásolhatjuk az...

Hogyan befolyásolhatjuk az álmainkat?

Figyelt kérdés
Ha pl. tudom miről szeretnék álmodni, lehetséges valahogy ?
2010. ápr. 29. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom, ha csokit eszek este, mindig rosszat álmodom. Ha éhesen fekszem le, akkor pedig szépeket álmodok.
2010. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mulkor volt olyan álmom, h farkasként futottam egy szántóföldön. Kicsit "ébren voltam álmomban" és gondoltam, gyorsabban akarok futni: aztán "kikapcsoltam" a gravitációt x] majd a felkeltem, h csörög a mobilom :( :D
2010. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy tök ingerszegény környezetbe kényszeríted magad sokáig pl egy héten át ülsz egy fehérre festett szobában, és nem beszélsz senkivel, nem csinálsz semmit, csak ami szükséges (evés kaki pisi tisztálkodás), aztán egy napra kiszakítod magad ebből és csinálsz valamit pl kirándulsz, vagy egész nap csak horrot nézel!!



Következő alvásnál 95% hogy arról fogsz álmodni amit előzőleg csináltál, vagy amivel előzőleg foglalkoztál..


És ha azt akarod hogy emlékezz is amire álmodtál akkor hirtelen kell ébredned, és nem a megszokott időben amikor szoktál..

2010. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl ez a Magyarázat arra hogy ha halottal álmodik valaki akkor az sohasem beszél hozzá..


(mivel előzőleg sem beszélt vele már régóta és nem is biztos hogy rendesen emléxik a hangjára)

2010. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ha valamire erősen gondolok elalvás előtt (pl hiányzik a párom, mit szeretnék csinálni vele stb.), akkor tuti h arról fogok álmodni :)
2010. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] :)
2010. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!