Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek férfi...

Milyen ajándékot vegyek férfi kollégámnak?

Figyelt kérdés

Karácsonyra húztunk neveket,kit ajándékozunk meg. Mivel én több csoporthoz tartozok, két férfi kollégát kellene megajándékozzak,de sajnos nincs sok ötletem.Néha még azt se tudom,apukámnak mit vegyek,nem hogy nekik :)

Egyik se iszik, dohányzik.

Az egyik: szereti a focit,focizik is,de sztem túl snassz egy ezzel kapcsolatos ajándék,ráadásul focis bögréje van is.Nem rég született gyereke,gondoltam,valami ezzel kapcs. dolog,de mikor született a gyerek,kapott mindenkitől egy közös ajándékot.Szereti a vicceket,fárasztó poénokat,amit találtam,esetleg ilyen vicces stresszoldó párnák hülye felirattal.


A másik kolléga: róla szinte alig tudok valamit,csendes,nem sokmindenkivel társalog, tudom,hogy szeret olvasni,de azért ez elég kevés,hiszen könyvet nem tudok neki választani,nem tudom,miket szeret.Gondolom a csokit szereti,de az is olyan egyszerű dolog.


Akinek van ötlete,vagy kellett már ajándékot vennie hasonló okokból, megköszönném,ha megosztaná velem,mit vett :)


2016. nov. 17. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
vegyél neki egy csomag kottont
2016. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly powerbankot vettem (mobiltelefon töltő), 1500 ft-ért már kapni. A könyves kollégának vehetsz könyvutalványt, könyvjelzőt, könyv szélére csíptethtő pici olvasólámpát.
2016. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél nekik valamilyen vicces pólót. A friss apukának vannak jópofák. Írd be a keresőbe, hogy apa póló, és a képek között hátha találsz valamit.

Vagy gravíroztass valamit.

2016. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
59%
Annak aki szeret olvasni a könyvutalvány nagyon jó ajándék! Hasznos, mégis ő válaszhat.
2016. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!