Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 15 évvel idősebb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 évvel idősebb férfi kollégámnak tetszem, hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Többi lent.

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a kollégám 39, és elég egyértelmű jelzéseket ad, hogy többet akar tőlem. Nincs baj vele, egy nagyon kedves, segítőkész férfi, de nem tudok többet elképzelni közöttünk, már csak a nagy korkülönbség miatt se, tekintve, hogy én még nem állok készen egy ilyen korú férfi "álmait" valóra váltani - családalapítás, gyerekek.

Tudom, ilyenkor nem ezeken kell elsőként gondolkodni, de az idősebb férfiak akik még egyedülállóak, nagy százalékkal már nem a bulikat és a szabadságot kergetik, hanem szeretnének megállapodni, így nem komolytalan barátnőt és rövid kapcsolatokat keresnek. Erre pedig én még nem állnék készen.



2016. okt. 22. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Csak dugni akar
2016. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

tőled függ. döntsd el, hogy megállapodni nem akarsz, vagy tőle nem akarsz semmit.


ha megállapodni nem akarsz, akkor hagyd, hadd sodorjanak az események. az ő szándékaival se lehetsz teljesen tisztában. hagyd a százalékokat, egy emberről beszélsz.

2016. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Titusztitusz ***** válasza:
60%
Ne legyél naív...Ez a szitu az illető részéröl nagy eséllyel semmi másrol nem szól,mint arrol,hogy meggyömöszölne néhányszor,ha hagynád magad...Szerintem egy ilyen szituba felesleges dolog többet belelátni,vagy képzelni...Szóval csal ÓVATOSAN a rózsaszín álmokkal/képzelgésekkel...
2016. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
Szerintem se a potenciális feleséget, családanyát látja benned. Hanem egész egyszerűen szexet akar csak tőled. És ezt kell eldöntened hogy bevállalod-e.
2016. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Miért akarna feltétlen csak d.gni? Beleláttok az életükbe, okostojások?

Persze lehet, hogy azt akar, akkor örülj, mert ahogy kivettem, Te sem akarsz még annyira belemerülni.

De én különben sem vetném el, ha mondjuk járni azért akarnék valakivel (és persze ő is komoly kapcsolatot akar). Gondolj bele, pár év múlva már lehet, hogy akarsz majd családot alapítani, a nőknél ez azért el szokott jönni 30 fele. Akkor meg áldani fogod a sorsot, hogy így alakult, és a pasi sem akar már "kalandozgatni".

2016. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem derül ki, hogy neked amúgy bejön-e a férfi azon kívül, hogy kedves, segítőkész kolléga. Szerintem ha úgy gondolod, vonzódni tudnál hozzá,és egyértelműen független ő is, akkor egy randi nem kötelez semmire. Hívott randizni?
2016. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!