Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova lettek a normális fiúk?

Hova lettek a normális fiúk?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam a városban és arra lettem figyelmes hogy két srác minden csaj után után fordul és fütyül . És elgondolkodtam azon hogy manapság fiúk mit is akarnak egy lánytól ... Nagy részt azt hogy szét tegyék a lábuk és hogy ha majd esetleg össze költöznek (mert hát házaságról már álmodni se lehet vagy ha igen akkor a fele végül elválik) akkor a kis csicskájuk legyen és elcsesszék a másik életét . Tehát vannak még fiúk akik nem csak hitegetik a lányokat hanem megbecsülik és értékelik őket ???

2016. nov. 18. 17:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést ha valami hiba van a szövegben :)
2016. nov. 18. 17:46
 2/12 anonim válasza:
szia!szerintem biztosan vannak még normális fiúk,sőt én ismerek párat.Mivel lány vagyok,kérdésedre válaszolva vannak...csak elbújva és elnyomva a páwa gyerekek miatt,de én úgy gondolom van még remény:)
2016. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem most a szobájukban vannak ahogy énis:):DD
2016. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szintén én is "hölgyeményként"xDpedig péntek van..menni kéne buliba,és kitenni mindenemet hátha egy 15 éves páwa srác rám mozdul természetesen egyetlen egy célbólXDinkább kihagyom..inkább maradok a GTA-nál meg sok más játéknálXDD
2016. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó de a rendesek is csak otthon ücsörögnek és kocskulnak :D van remény ? nem tudom belőlem valahogy már kihalt
2016. nov. 18. 18:21
 6/12 anonim válasza:
Talán azért van mert ők is azt látják,hogy rendes lányok sincsenek.Ugyan az a helyzetXD
2016. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem az agyon sminkelt túl cicomázott csajokakkal kéne foglalkozni és akkor találnának :D
2016. nov. 18. 18:36
 8/12 anonim válasza:
igazad van!
2016. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

elvesztek a friend zone-ben

xd

2016. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 reis132 válasza:
Vannak normalisak,,,az utana futyules az bunkosag szerintem ,,,de ha megneznek az azert van mert bejossz nekik....
2016. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!