Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová lettek a férfiak? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lettek a férfiak? 20 évesen még korai normális kapcsolatot keresnem?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam a volt barátommal, mert megcsalt, aztán sokáig úgy éreztem nem szeretnék újabb kapcsolatot, jól érzem magam egyedül. Viszont most úgy 4-5 hónapja kezdtem el ismét randizgatni, de azt veszem észre, hogy a felhozatal borzalmas. Leggyakrabban azt tapasztaltam (20-25 éves korosztály), hogy első randin már szexelni akarnak, és megsértődnek ha nemet mondok. Volt aki elmondta, hogy ő korábban nagyot csalódott egy lányban és azóta semmilyen érzelemre nem képes senkivel, de azért lehetünk barátok extrákkal. Én díjazom az őszinteséget, de ebbe azért nem megyek bele.

Azt vettem észre, hogy manapság a fiúk, már el sem kérik a számom, még az első találkozó előtt sem, és ha bármi gond vagy változás lenne írjak facebookon? Ez nekem fura, de mégis cikinek éreztem volna, ha én kérem el az övét szóval így hoztuk össze a randit.

Azért szerencsére volt olyan, akivel eljutottunk a 4. találkozóig, jól éreztem vele magam nagyon, de aztán kicsit sok lett nekem a srác, mert heti 4x-5x ivott vagy részeg volt, folyton bulizott, és az egyetemi óráira egyáltalán nem járt be. Persze nem az alkohollal van bajom, hanem az ilyen gyakorisággal. Lehet nekem túl nagyok az igényeim, de valahogy nem egy ilyen embert képzelek magam mellé, szóval vele sem beszélünk már.

Randiztam egy jómódúbb sráccal is, aki szerintem annyira el volt szállva magától, hogy arra várt, hogy majd én akarom "meghódítani" őt, és nem fordítva.


Nem értem. Aki már kicsit is helyesebb annak már nem is kell kapcsolat, alkoholista, bulizós és éretlen vagy csak én vonzom be az ilyeneket?

Még annyit hozzátennék, hogy nem vagyok fent Tinderen, nem járok olyan gyakran bulizni sem, ezekről is csak rosszat hallottam sajnos.


2015. dec. 15. 20:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon kevés van már,nagy része fiúcska.
2015. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 opened paradise ***** válasza:

A világ nagyrésze ilyen lett,kevés az "old school" fiú/lány.

Nem kell feladni,nem korai,csak sajnos keresgélni kell.

2015. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Vagyunk még páran normálisak.

26F

2015. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Én most kerülök vissza a "húspiacra", ezexerint oldschoolként. Ez azt jelenti, hogy lehet rám kereslet emiatt? :D
2015. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
60%
Pedig vannak még normális férfiak, csak mellettük elmentek, és rájuk sem néztek.
2015. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
50%
rengeteg normális férfi van de azok a friendzonába rakjátok mert uncsi meg nyálas de ha kell valami akkor jó lesz alapon
2015. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, hogy minket nem veszel észre, nem tűnünk ki a tömegből. Mi nem vagyunk "nagymenők". Pedig lehet mi is tudnánk annyit nyújtani, vagy akár még többet is...

Kicsit ki kéne nyitnod a szemed kislány, és akkor talán észrevennéd azt is akit valóban keresel.

De hiába a duma, hogy ilyen rendes srác kell, meg olyan... Valahogy mégis a nagy arcoktól olvadtok el, aki nyomja a süket dumát, közben meg fele annyit sem ér, mint amit hisz magáról... Tisztelet a kivételnek.

2015. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
26%

Itt van a megoldás:

"Aki már kicsit is helyesebb" tehát csak a helyeseket veszed észre,innentől fogva nincs több kérdésem...

24/F

2015. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a helyeseket nézem. Mindenki azt nézi, azzal randizik aki neki bejön, tehát számára helyes. A fiúk sem hívnak el egy olyan lányt randizni, aki szerintük nem szép, nem tartják vonzónak vagy éppen nem tetszik nekik.
2015. dec. 15. 21:00
 10/38 anonim ***** válasza:
14%
jól kiforgattad a szavakat... mivel a nőknek ugyan az tetszik még jó hogy a sexre hajt a pacek
2015. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!