Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem Aliexpressről egy...

Rendeltem Aliexpressről egy felsőt és még 12 nap van hátra a határidő lejártáig. Már több, mint 4 hete nem érkezett meg pedig azt írja a tracking numbernél hogy célországba elküldve. Mi lehet vele? Megfog érkezni?

Figyelt kérdés

#késés #Ki fogják hozni
2016. nov. 18. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőven van rá esély.
2016. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha még van 12 nap, akkor mi a gond?


De nem "megfog" érkezni, hanem esetleg "meg fog érkezni". Remélhetőleg. Megfogni valamit, az ugyebár mást jelent.

2016. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Meg fog érkezni. Az hogy célországba elküldve annyit jelent, hogy fel adták. De ha nem érkezne meg 12 napon belül, akkor sem kell azonnal aggódnod. Nekem volt olyan hogy a pólóm 1 hónappal a határidő lejárta után érkezett. :)
2016. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha nincs kedved várni, akkor írja az eladónak, hogy nem érkezett meg és kérj refundot.
2016. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mi adtuk fel, nem hozzánk érkezik.

Nem is mi vagyunk a posta.

Megvárod a határidő végét és ha megvan addigra akkor örülsz, ha nincs akkor reklamálsz.

2016. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 19. 10:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma nyitottam disput-ot, mert már csak 5 nap volt.Már értem miért nem éri meg az ilyen oldalakról rendelni.
2016. nov. 25. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkaptad?
2017. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy ne érné meg?

Csak ehhez türelem kell.

Én még mindig, mindent megkaptam, hol idő előtt, gyorsan (ez ritka), hol időre, hol bőven idő után.

Ha türelmetlen vagy, soha ne rendelj Kínából.

2017. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!