Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes még válni vagy törödje...

Érdemes még válni vagy törödjek bele a sorsomba?

Figyelt kérdés
46 évesen 26 év házassággal érdemes válni, feladni mindent (közös ház, közös hitel, gyerekek)? A férjemmel mint lakótárssal élek együtt, az ocsmány, bántó szavai végett az évek alatt kiábrándultam belőle (szavakkal üt)Szeretetét éreztetni nem tudja .Vagy közömbös velem vagy bunkó . ilyen a természete.Viszont van az életemben egy férfi lassan egy éve találkozgatunk. Ő nagyon szeretne tőlem komolyabb kapcsolatot, összeköltözést. Nekem eddig tetszik az illető, bár kicsit szereti az északai életet, szeret buliba járni. Én azon vacilálok érdemes e mindent feladni és előről kezdeni valakivel? Mert lakva ismerni meg a másikat, ha utána előjönne a probléma vele is akkor azért boritja az ember a családot? Tanácstalan vagyok.
2016. nov. 19. 01:52
 1/2 anonim válasza:

Előbb ismerjétek meg jobban egymást, akár 1 év. Aztán meghozni a döntést, bár a helyedbe én már rég elváltam volna, a gyerekek meg megérthetik, te is ember vagy, s te is vágyol a szerelemre, szeretetre, amit jelenleg nem kapsz meg. Szóval semmihez sincs sosem késő, szóval én bátorítalak arra, hogy merj egy új életet kezdeni!!

Esetleg ha lenne kedved még beszélni erről, akkor írj rám nyugodtan!

2016. nov. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

beletörődni? tudod kik azok az emberek akik beletörődnek? a gyengék. gyenge vagy?

én ha egyedül maradnék is válnék a helyedben. amíg van hova mennem nem aggódnék.

2016. nov. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!