Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek? Törődjek bele a sorsomba?

Figyelt kérdés
Röviden: férjemmel a válást fontolgatjuk, a következő dolog miatt. én szeretek társaságba, szórakozni járni, ő kevésbé.néha el is megyek a haverokkal bulizni, állandó a veszekedés emiatt.a barátaimat nem fogadja el. mondtam neki , ne menjen el, mert nem szeretném ha elköltözne. azt mondta, csak úgy marad, hogy mostantól nélküle sehova nem mehetek. se barátnő se semmi. ketrecben érzem magam, 22 éve vagyunk együtt, 17 éves a lányunk, aki nagyon érzékeny lelkű. adjam fel az életem, és törődjek bele, vagy kezdjek új életet?
2011. máj. 29. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Kezdj új életet! Dobd ki a frászba! Mindig te vagy a legfontosabb (na meg a lányod). Neked is van életed.
2011. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy törődsz bele, megőrültél? Ha a férjed ilyen ultimátummal állt elő akkor válás.

De mindenképpen beszélj vele még egyszer utoljára, hátha észbekap.

2011. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hajthatatlan, nem enged belőle:/ de nem tudom mikor rontom el. ha vele maradok, vagy ha egyedül? nagyon nehéz:(
2011. máj. 29. 21:47
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Az előttem szóló másodiknak részben igazat adok..de minek neked buli,hallod?Hány éves vagy?? Azt mondom,ha még 20-40 között vagy,akkor menj csak,de utána már minek bulizni?Nem kell otthon kötögetni még persze,de ha 45-50 éves nőt látnék egy diszkóba rázni a seggét,akkor azért az már több,mint szégyen lenne..

(csak őszinte voltam)

2011. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
38 vagyok, nem szoktam diszkóba rázni a seggem :))vannak szórakozóhelyek a vénebb korosztálynak is :P köszi az őszinteséget, komolyan. de 40-hez közel sem áll meg az élet, szerintem.
2011. máj. 29. 21:54
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha 22 évig jól megvoltatok, csak ezért nem kellene elhagynod.Miért most kezdesz bulizni?
2011. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Lépj le. Azzal még nem lenne semmi baj, hogy a férjed otthonülő, te meg szeretsz társaságba járni, a szüleimnél ugyanez a felállás, de apukám soha nem várta anyukámtól, hogy ő is üljön vele otthon, bármikor bárhová elmehet a barátaival. Cserébe anyukám sem cseszteti, hogy vigye el ide-oda. Az viszont gáz, hogy a férjed rád akar ülni. Azt soha nem hagynám.
2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Gondold végig, mit akarsz te magad. Szereted, ragaszkodsz hozzá, vagy csak félsz egyedül maradni? Nem mindegy!
2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Mit szeretnél jobban? Új életet, amiben szabadon dönthetsz, vagy a régit?

"Csak úgy" nem fog sikerülni, ahhoz be kell vállalnod, hogy a saját lábadra állsz, ami sosem könnyű, de önbecsülést ad. És még az is lehet, hogy egy olyan társat, akivel megtaláljátok a közös hangot ezen a téren is.

2011. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező: amitek van, az kié? Mármint a lakás, az autó, ha van, meg egyebek. Mert miért őneki kellene elköltöznie?
2011. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!