Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miket vennétek a családtagj...

Ti miket vennétek a családtagjaitoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne nagy es kifejezetten drága dolgokat mondjatok! :D
2016. nov. 19. 08:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja. Igen.. lemaradt.

Az a problema,hogy van kb. 7000Ft keretem,amit egy paros felsore fogok most kolteni. Tehat a szerelmemnek lesz ez a paros felso.

Ugyhogy most gyujtogetek

2016. nov. 19. 08:20
 2/4 anonim válasza:
készíts kézzel ajandekokat. Vagy mi csináltunk annak idejen ilyen karácsonyi képeket magunkról és azt hivattattuk elő fényképnek. Van mindenféle applikáció, kereteket állíthatsz be,meg ilyenek. Orultek neki nagyön. Amúgy nem mondtál összeget
2016. nov. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma de. kicsit kutakodtam.

Mindenkinek talaltam ajandekot ,de csak 15ezer forintbol fog kijonni,pedig mindenkinek csak kisebb dolgokbol allitottam ossze ajandek csomagot.

A baratomnak pedig,vegul is nem paros felsot fogok venni,mert igy mar telleg nem

lenne semmite penzem,hanem egy szivecskes emoji-s párnát.

2016. nov. 19. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyukámnak apummal veszünk közösen egy bőr pénztárcát + tőlem kap 2 sálat is.

Apu nem tudom még mit kap.

Kereszt apám pálinkát,kereszt anyám meg teát bögrével vagy még kitalálom.

Párom flaska szettet kap,vagy mamuszt

Anyosjelöltem levendulás szettet (túsfürdő-olaj stb)

Aposjelölt bort

2016. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!