Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vesztek karácsonyra a...

Ti mit vesztek karácsonyra a családtagjaitoknak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Nem attól lesz Karácsony a Karácsony, hogy egy rakás pénzt elverünk egy rakás értelmetlen hülyeségre, amiket aztán csak kerülgetni kell mert a kutya se használja őket. Ettől a felfogástól legfeljebb az értelmetlen hülyeségeket áruló boltosnak lesz jobb a Karácsonya, de nem nekem vagy neked.
2012. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Általában hasznos dolgokat, vagy apróságokat.
2012. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amire épp szükségünk van, amit amúgy is meg kellet volna venni.Ruhanemű,táska,pénztárca,kozmetika. Csak a másik veszi meg helyettünk!
2012. dec. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tőlem mindig leginkább könyveket és DVD-ket kapnak. Ezen kívül kis édességet (különlegesebb csokit), meg saját készítésű díszeket.

Az egészet szépen, egyedien csomagolom.

Én imádom a karácsonyt, és az ajándékok kitalálása, összeállítása ehhez hozzá tartozik. :)

2012. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Párom engem kap, meg egy parfüm csomagot amit ő kért.

tesóm biciklihez szerszámkészletet és váztáskát, mert arra van szüksége

anyukám meleg pizsit

a gyerek sok mindent , autó, vonat, társas

Mást meg nem ajándékozok.

2012. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelképes ajándékokat, csak hogy legyen valami. A nők bonbont, a férfiak egy üveg bort, a gyerekeknek veszünk csak igazi ajándékot. Hasonló a felfogás, mint az elsőnél, a karácsony nem attól lesz jó, hogy elverünk egy rakás pénzt, hanem hogy együtt van a család.
2012. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek apróságot, de hasznos dolgokat, ami egyébként is kellene nekik, vagy éppen tönkrement már vagy elhasználódott.
2012. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

"Semmit. Nem attól lesz Karácsony a Karácsony, hogy egy rakás pénzt elverünk egy rakás értelmetlen hülyeségre, amiket aztán csak kerülgetni kell mert a kutya se használja őket. Ettől a felfogástól legfeljebb az értelmetlen hülyeségeket áruló boltosnak lesz jobb a Karácsonya, de nem nekem vagy neked."


ha egy kicsit is ismernéd a családod/barátaidat akkor tudnál olyat venni nekik, ami mondjuk hasznos, vagy régóta vágynak rá :).....

2012. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy miről szól a Karácsony. Nem drága holmikat szeretnék venni nekik..sőt nem is venni szeretnék hanem inkább készíteni, csak némi ihletre vártam..Mindenkinek meg van mindene, semmire nincs szükségük:) A barátaimnak tudom mit fogok csinálni, de a családtagjaim ajándékait még nem tudom. Nem értelek titeket emberek.. Aki segített annak köszönöm. :)
2012. dec. 18. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyukámnak saját készítésű, kidíszített gyertyát (Nők lapja adventi különkiadásában van egy mézeskalácsos gyertya, ami édes és viszonylag olcsón kijön), bátyámnak egy vicces inside joke-on alapuló rajzot-mesét :), apukámnak meg sok kis apróságot, amik inkább dekorációs célra vannak (szereti Van Gogh képeit és vettem neki egy kis van gogh-os memóriakártyát). :)
2012. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!