Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnék eladni egy...

Mennyiért tudnék eladni egy eredeti SS egyenruhát?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
amennyiér megveszik
2016. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Patkányok egyenruhájára legfeljebb háborús produkciók kíváncsiak és egy-két rongy ember. sikeres üzletre ne nagyon számíts.
2016. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 23:12-es válaszol nem a véleményedet kéreztem hanem egy árat kértem.

Mindenkinek lehet saját véleménye most nem akarok belemenni egy politikai vitába hogy ki a patkány és ki nem.

Egyszerűen kíváncsi voltam rá hogy mennyi érne egy ilyen ruha de azért köszönöm a választ.

2016. nov. 21. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Megkaptad a választ. A véleményt bónuszként hozzá. Ép elméjű ember nem parádézik ilyenben, nem is tart a lakásában. Múzeumoknak van, színházak, filmstúdiók is rendelkeznek vele, vagy készítenek maguknak.

Konkrét árat nem lehetne írni akkor sem, ha ez egy kelendő darab lenne, legfeljebb egy jellemző árat.

2016. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!